Ford Puma

Zwinny, piękny i niezwykle wygodny miejski Ford Puma pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą w drodze.

Stworzony dla kochających piękno i aktywny styl życia. Zapewnia przyjemność i łatwość prowadzenia, komfort oraz wsparcie w bezpiecznej jeździe.

Teraz w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie. Sprawdź!


  • Ford Puma


  • FORD PUMA

    Cena promocyjna od 69 900 PLN*


    Już od 875 PLN netto/mies.** i 0% wpłaty własnej

    w Ford WynajemSamochody dostępne od rękiCennik promocyjnyZapytaj o szczegóły


Ważne informacje


* Cena podana dla Forda PUMA w wersji Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6, FWD. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

** Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty wynajmu długoterminowego Ford Super Easy w Ford Wynajem sporządzono w dla Forda Puma Titanium 1.0 EcoBoost mHEV 125 KM, M6, FWD oparciu o opłatę wstępną 0%, okres leasingu 36 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 45 tyś km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców.

Ford Wynajem jest nazwą handlową, pod którą ALD Automotive Polska sp. z o.o., oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a ALD Automotive Polska sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

Niniejsza propozycja skierowana jest do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6 , Euro 6.2; 5.7-6.1 l/100 km; 129-140 g/km.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera